This is a single blog caption

Dramatičan gradski derbi otišao na stranu kadeta Nacionala

Vijesti iz kluba
25.02.2017.

Kadeti Nacionala Zagreb i Futsal Dinama odigrali su fantastičnu i dramatičnu utakmicu u hrvatskom prvenstvu, regiji Sjever, a na koncu su se radovali igrači Nacionala.

Već u drugoj minuti Brletić je doveo domaćine u vodstvo, da bi tri minute kasnije na 2-0 povisio Rendulić. Gosti se vraćaju u svega tri minute pogocima Prpića koji je zabio dva zaredom. A onda Futsal Dinamo u 12. minuti i vodi s 3-2. Pogodak je ponovno djelo raspoloženog Prpića. Dvije minute kasnije Brletić izjednačava na 3-3, ali gosti opet dolaze do vodstva nakon gola Čekola.Kadeti

Kada je Fran Vukelić povisio na 5-3 za Futsal Dinamo činilo se da se ne piše dobro igračima Nacionala, ali onda prvo Cvišić autogolom smanjuje na 5-4, a potom Brletić svojim trećim golom na utakmici vraća stvari na početak.

U posljednje tri minute Nacional je postigao dva gola i ovu dramatičnu subotnju večer završio na najbolji mogući način. Strijelci su bili Komljenović i Devčić za konačnih 7-5.

I nakon sedam odigranih kola Nacional je na prvom mjestu.

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful