Single Blog Title

This is a single blog caption

FIFA World Cup Columbia, 10/09 – 01.10.2016.

Vijesti iz kluba
25.09.2016.

FIFA Futsal World Cup igrat će se u Kolumbiji od 14. rujna do 01. listopada 2016. godine. Gradovi domaćini ove najveće futsal smotre biti će Medellin, Cali i Bucameramanga. Naslov prvaka brani reprezentacija Brazila koje je u čudesnom finalu pobjedila Španjolsku onim poznatim čudesnim golom Neta kojeg smo prošle sezone imali priliku gledati na našim parketima.

GRUPA A
1. kolo, 11/09/2016 – Coliseo el Pueblo
01:00  Uzbekistan – Panama  1:3 (0:1)
03:00  Kolumbija – Portugal  1:1 (1:0)
2. Kolo, 14/09/2016 – Coliseo de Pueblo
01:00  Panama – Portugal  0:9 (0:8)
03:00  Kolumbija – Uzbekistan  3:3 (1:2)
3. Kolo, 17/09/2016 – Coliseo el Pueblo / Cali – Coliseo Ivan de Bedout / Medelin
03:00  Panama – Kolumbija  3:4 (1:2)
03:00  Portugal – Uzbekistan  5:1 (2:1)
1 – PORTUGAL  7  3  2  1  0  15:2
2 –  KOLUMBIJA  5  3  1  2  0  8:7
3 –  PANAMA  3  3  1  0  2  6:14
4 –  UZBEKISTAN                           1   3   0   1   2   5:11 
 
GRUPA B
1.Kolo, 10/09/2016 – Coliseo Ivan de Beudot / Medelin
23:00  Kuba – Egipat  1:7 (0:4)
1.Kolo, 11/09/2016 – Coliseo Ivan de Beudot / Medelin
01:00  Tajland – Rusija  4:6 (1:3)
2. Kolo, 14/09/2016 – Coliseo Ivan de Bedout / Medelin
01:00  Egipat – Rusija  1:6 (0:4)
03:00  Tajland – Kuba  8:5 (3:4)
3. Kolo, 17/09/2016 – Coliseo Ivan de Bedout / Medelin – Coliseo el Pueblo / Cali
01:00  Egipat – Tajland  1:2 (0:1)
01:00  Rusija – Kuba  7:1 (4:0)
1 –  RUSIJA         9  3  3  0  0  19:6
2 –  TAJLAND  6  3  2  0  1  14:12
3 –  EGIPAT  3  3  1  0  2   9:9
4 –  KUBA                            0   3   0   0   3   7:22 
GRUPA C
1. Kolo, 12/09.2016 – Coliseo el Pueblo Cali
01:00  Vjetnam – Gvatemala  4:2 (1:0)
03:00  Paragvaj – Italija  2:4 (2:1)
2. Kolo, 15/09/2016 – Coliseo el Pueblo Cali
01:00  Gvatemala – Italija  1:5 (1:3)
03:00  Paragvaj – Vjetnam  7:1 (5:0)
3. Kolo, 18/09/2016 – Coliseo el Pueblo / Cali – Coliseo Bicentenario / Bucaramanga
01:00  Gvatamala – Paragvaj  4:8 (2:3)
01:00  Italija – Vjetnam  2:0 (1:0)
1 –   ITALIJA  9  3  3  0  0  11:3
2 – PARAGVAJ  6  3  2  0  1  17:9
3 –  VJETNAM   3  3  1  0  3  5:11
4 –  GVATEMALA                  0   3   0   0   3   7:17 

GRUPA D
1. Kolo, 11/09/2016 – Coliseo Bicentenario / Bucaramanga
23:00  Mozambik – Australija  2:3 (0:3)
1. Kolo, 12/09/2016 – Coliseo Bicentenario / Bucaramanga
01:00  Ukrajina – Brazil  1:3 (1:2)
2. Kolo, 15/09/2016 – Coliseo Bicentenario / Bucaramanga
01:00  Australia – Brazil  1:11 (1:4)
03:00  Ukrajina – Mozambik  4:2 (2:2)
3. Kolo, 17/09/2016 – Coliseo Bicentenario / Bucaramanga – Coliseo de Pueblo / Cali
23:00  Australia – Ukrajina  1:3 (0:1)
23:00  Brazil – Mozambik  15:3 (8:1)
1 –  BRAZIL  9  3  3  0  0  29:5
2 –  UKRAJINA  6  3  2  0  1  8:6
3 –  AUSTRALIJA  3  3  1  0  2  5:16
4 –  MOZAMBIK                    0   3   0   0   3   7:22 

GRUPA E
1. Kolo, 13/09/2016 – Coliseo Bicentenario / Bucaramanga
01:00  Solomonski Otoci – Kosta Rika  2:4 (0:1)
03:00  Argentina – Kazahstan  1:0 (1:0)
2. Kolo, 16/09/2016 – Coliseo Bicentenario / Bucaramanga
01:00  Kosta Rika – Kazahstan  1:3 (1:2)
03.00  Argentina – Solomunski Otoci  7:3 (5:2)
3. Kolo, 18/09/2016 – Coliseo Bicentenario / Bucaramanga – Coliseo Ivan de Bedout / Medelin
23:00  Kosta Rika – Argentina  2:2 (1:0)
23:00  Kazahstan – Solomunski Otoci  10:0 (4:0)
1 –  ARGENTINA   7   3   2   1   0   10:5 
2 –  KAZAHSTAN   6  3  2  0  1  13:2
3 –  KOSTA RIKA   4  3  1  1  1  7:7
4 –  SOLOMUNSKI OTOCI   0  3  0  3  0  5:21

GRUPA F
1. Kolo, 13/09/2016, Coliseo Ivan de Bedout / Medelin
01:00  Maroko – Azerbajdžan  0:5 0:2)
03:00  Iran – Španjolska  1:5 (0:3)
2. Kolo, 16/09/2016 – Coliseo Ivan de Bedout / Medelin
01:00  Azerbajdžan – Španjolska  2:4 (1:2)
03:00  Iran – Maroko  5:3 (4:2)
3. Kolo, 19/09/2016 – Coliseo Ivan de Bedout / Medelin – Coliseo Bicentenario / Bucaramanga
03:00  Azerbajdžan – Iran  3:3 (1:1)
03:00  Španjolska – Maroko  4:3 (3:1)
1 –  ŠPANJOLSKA  9   3   3   0   0   13:6 
2 –  AZERBAJDŽAN            4  3  1  1  1  10:7
3 –  IRAN   4  3  1  1  1  9:11
4 –  MAROKO            0  3  0  0  3  6:14

 


OSMINA FINALA

20/09/2016
37: B v 3ACD, Medellin / RUSIJA – VJETNAM  7:0 (4:0)
38: 2A v 2C, Cali / KOLUMBIJA – PARAGVAJ  2:3, 0:0 (0:0)
21/09/2016.
39: 1D v 3BEF, Bucaramanga / BRAZIL – IRAN 6:7, 4:4 (2:1)
40: 1F v 2E, Medellin / ŠPANJOLSKA – KAZAHSTAN  5:2 (1:1)
41: 1A v 3CDE, Cali / PORTUGAL – KOSTA RIKA  4:0 (1:0)
22/09/2016
42: 1E v 2D, Bucaramanga / ARGENTINA – UKRAJINA  1:0, 0:0 (0:0)
43: 2B v 2F, Medellin / TAJLAND – AZERBAJDŽAN  8:13, 7:7 (4:4)
44: 1C v 3ABF, Cali / ITALIJA – EGIPAT  3:4, 3:3 (2:2)

ČETVRTFINALE

24/09/2016
45: Winner 38 v Winner 39, Bucaramanga / 20h30 / PARAGVAJ – IRAN  3:4, 2:2 (1:1)
46: Winner 37 v Winner 40, Cali / 23h00 /  RUSIJA – ŠPANJOLSKA  6:2 (3:2)
25/09/2016
47: Winner 43 v Winner 42, Medellin / 20h30 /  ARGENTINA – EGIPAT  5:0 (2:0)
48: Winner 44 v Winner 41, Cali / 23h00 /  AZERBAJDŽAN – PORTUGAL  2:3 (1:2)

POLUFINALE

27/09/2016
49: Winner 45 v Winner 46, Medellin / IRAN – RUSIJA 3:4 (1:1)
28/09/2016
50: Winner 47 v Winner 48, Cali / ARGENTINA – PORTUGAL  5:2 (4:1)

FINALNI DAN

01/10/2016.
ZA 3. MJESTO
IRAN – PORTUGAL  4:3, 2:2 (0:0), penali
FINALE
RUSIJA – ARGENTINA  4:5 (2:1)

POVIJEST SVJETSKIH PRVENSTAVA

2012: Brazil 3-2 Španjolska (Tajland)
2008: Brazil 2-2, 4-3, pen. Španjolska (Brazil)
2004: Španjolska 2-1 Italija (Kineski Taipei)
2000: Španjolska 4-3 Brazil (Guatemala)
1996: Brazil 6-4 Španjolska (Španjolska)
1992: Brazil 4-1 SAD (Hong Kong)
1989: Brazil 2-1 Nizozemska (Nizozemska)

 

 
 

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful