This is a single blog caption

Hrvatska u prvom kvalifikacijskom susretu odigrala nerješeno s Francuzima!

Vijesti iz kluba
13.09.2017.

Hrvatska futsal reprezentacija stigla je na korak do plasmana na Europsko prvenstvo 2018. u Sloveniji nakon što je u utakmici doigravanja u Francuskoj protiv domaćina odigrala 1:1. Iako su ‘Tricolori’ poveli već u sedmoj minuti pogotkom Samira Alle, bivši igrač Nacionala Franko Jelovčić uspio je do kraja susreta slomiti otpor Francuza i šest minuta prije kraja postaviti konačnih 1:1 što bi trebao biti dovoljno velik zalog pred uzvrat u Hrvatskoj.

‘Mini Vatreni’ su u ovoj utakmici bila puno bolja reprezentacija te su u dva navrata preko Jelovčića i Grcića tresli okvir gola. Valja napomenuti kako je isto pošlo za nogom i Francuzima, ali mreže su u oba slučaja ostale netaknute. Osim Jelovčića i Grcića još su neki izabranici izbornika Mate Stankovića imali izražene prilike za pogodak, ali i ti su udarci uglavnom odlazili pored vrata domaće momčadi. Imali su i Francuzi nekoliko dobrih prilika, uglavnom stvorenih nakon pogrešaka Hrvatske, ali izuzetno raspoložen na vratima bio je Žarko Luketin.

repka_fulltime

Kako god bilo i u uzvratu u Dubrovniku 26. rujna nas čeka vrlo zanimljiva utakmica jer, Francuska je sve samo ne bezazlena momčad kao što je i sam izbornik Stanković najavio uoči prvog susreta što se u konačnici moglo i vidjeti na terenu. Također valja istaknuti kako su osim Hrvatske i Francuske odigrane još tri utakmice dodatnih kvalifikacija. Rumunjska i Gruzija su odigrale 2-2, Mađarska je pobijedila Poljsku 2-1, dok je Srbija na gostovanju porazila Češku 4-3, a ranije su svoj nastup na EP-u koje će se od 30. siječnja do 10. veljače 2018. izborili Španjolska, Rusija, Portugal, Italija, Ukrajina, Azerbajdžan, Kazahstan i domaćin Slovenija.

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful