This is a single blog caption

Nacional poražen nakon godinu dana, povijesni uspjeh Broda!

Vijesti iz kluba
28.10.2017.

Momčad Nacionala Zagreb sinoć je gostovala u Slavonskom Brodu, gdje je domaćin požrtvovnom i borbenom igrom zasluženo, po prvi puta u povijesti međusobnih dvoboja slavio rezultatom 5:3!

Nije to bila igra Nacionala za pamćenje, ali već u uvodu utakmice, točnije u 7.minuti susreta, lijepim pogotkom Andre Gomes dovodi u vodstvo momčad Nacionala. Nakon dominacije Nacionala, u 14.minuti rezultat poravnava Konopek, da bi sa golmanom igračem Brod 035 prekrasnim pogotkom iz daljine u 18.minuti došao do prednosti od 2:1, preko strijelca Milanovića. Sa tim rezultatom se otišlo i na predah.

U drugom poluvremenu očekivalo se agresivnije lice Nacionala, te da momčad stratega Roberta Grdovića naplati inicijativu na terenu i ponese puni plijen iz Broda. Fanatični i borbeni domaćin ipak to nije dozvolio, te su pogocima u 30. i 33.minuti preko strijelaca Mirkovića i Erora praktički zapečatili sudbinu Nacionala. Veliko slavlje Broda 035 u 38.minuti susreta potvrdio je Čavar, dok je u posljednoj minuti susreta Matan smanjio rezultat na konačnih 5:3.

Čestitamo strategu Ivici Ćorluki i njegovim igračima na odličnoj igri, borbi i povijesnoj pobjedi nad zagrebačkim Nacionalom.

Igrači Nacionala sada trebaju izvući pouku iz susreta sa Brodom 035 i shvatiti da bez borbe, fanatičnosti i puno znoja neće biti moguće pobjediti niti jednu momčad. Popravni ispit je na rasporedu već u ponedjeljak od 18:40 sati, kada u dvorani Sutinska vrela dočekujemo momčad Futsal Dinama, koja je sinoć pobjedila momčad Crnice rezultatom 6:1.

Ulaznice za utakmicu sa Dinamom možete kupiti na ulazu u dvoranu Sutinska vrela po cijeni od 20,00 kn.

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful