This is a single blog caption

Inter Movistar obranio europski naslov u futsalu!

Vijesti iz kluba
23.04.2018.
Španjolski Inter Movistar novi je stari klupski prvak Europe u futsalu! Na završnici najbolja četiri kluba koja se od petka do nedjelje održavala u Zaragozi Španjolci su u reprizi lanjskog finala obranili naslov.

Doduše, lisabonski Sporting ovaj je put prošao bolje nego lani kada je stradao s 0:7. Inter je sada bio nešto blaži pobijedivši s 5:2.

To je za španjolski klub peti naslov iz ukupno osmog finala po čemu su rekorderi ovog natjecanja koje se igra od 2002. godine.

Treće je mjesto osvojila Barcelona koja je sa 7:1 pobijedila mađarski Gyor, a u polufinalu izgubila od Intera s 1:2.

Vrijedi napomenuti kako je najbolji hrvatski i ponajbolji svjetski sudac, Saša Tomić, dijelio pravdu na još jednoj završnici velikog natjecanja – futsal Ligi prvaka u Zaragozi.