This is a single blog caption

Pobjeda juniora u Novom Marofu – osigurano je finale državnog prvenstva!

Vijesti iz kluba
22.03.2017.

Juniori Nacionala pobjedom u Novom Marofu rezultatom 3-2 sačuvali su prvo mjesto regije Sjever.

Ovom pobjedom dečki koje je s klupe maestralno vodio Kujtim Morina osigurali su nastup na top 8 PH.

Utakmicu u Novom Marofu domaćini su počeli u sastavu Budinski, Lučić, Sinković, Degač i Modrić. Nacional je krenuo s Jamičićem na golu, a u polju su startali Kopun, Čirjak, Jakovljević i Sekulić.

Nacional je poveo u 16. minuti golom Nikole Gudasića, a na 2-0 je tri minute potom povisio Filip Kopun. Domaćini su se vratili s dva pogotka Luke Modrića u 21. minuti, ali pobjedu gostima iz Zagreba donio je samo minutu kasnije kapetan Bruno Jakovljević.