This is a single blog caption

Porazom od Halle Gooika prvaci zaključili nastup u skupini Lige prvaka!

Vijesti iz kluba
27.11.2017.

U subotu navečer izabranici Roberta Grdovića odigrali su posljednje 3.kolo skupine B Lige prvaka! Nakon Dine iz Moskve i Sportinga iz Lisabona, sa druge strane terena, stajao je prvak belgije, Halle Gooik

Nakon prva dva dana kada smo gledali odličan Nacional, koji je 40.minuta u visokom ritmu parirao vrhunskoj mega momčadi vicepraka Europe, Sportinga, u trećoj utakmici, zagrebački Nacional ipak nije uspio održati kontinuitet odličnih nastupa u skupini Lige prvaka, te smo na kraju utakmice morali čestitati boljem protivniku u ovom susretu, momčadi Halle Gooik, koja je slavila rezultatom 3:1

futsal sporting-zagreb  17

Nacional Zagreb dobro ulazi u utakmicu, a veliku prigodu na početku utakmice promašu Postružin, koji je ostao sam pred golmanom, ali njegov lob završava iznad okvira gola. U toj početnoj fazi utakmice, igra se otvoreno, te pred oba gola, golmani sprječavaju da jedna od momčadi dođe u početno vodstvo.

U 10.minuti susreta, nakon igre sa golmanom igračem i nepažnje Nacionalove obrane, kapetan belgijske momčadi Teixeira postiže pogodak za vodstvo svoje momčadi. Nacional i dalje drži posjed i stvara prigode, dok odličan golman Zaramello zaustavlja svaku prigodu pred svojim golom.

Drugu poluvrijeme Nacional ostaje bez ozljeđenog Chica, te vidno pada sa snagom, što je iskusna momčad Halle Gooik znala iskoristiti. Prvo u 19.minuti susreta iz polukontre ponovno kapetan Teixeira postiže pogodak i podiže vodstvo svoje momčadi na dva gola prednosti, da bi zatim u 28.minuti iz penala pogodak postigao Grello

Za konačni rezultat 3:1 sa golmanom igračem u terenu Nacional zabija pogodak, a strijelac jedinog pogotka u ovom susretu je Puertas.

Nakon odlična prva dva nastupa u skupini B Lige prvaka, kada je momčad Nacionala slavila nad Dinom iz Moskve (3:2) i izgubila od viceprvaka europe Sportinga (3:1), ostaje žal da u trećoj utakmici nismo bili pravi, što svakako možemo pripisati izostanku kartoniranog Matheusa Kogikoskog i umoru glavnih igrača. Ipak, dojmovi su kako je hrvatski prvak dostojno predstavio svoj klub ali i cijeli hrvatski futsal, za što je momčad Nacionala bila nagrađena velikim pljeskom od strane domaćih navijača nakon posljednjeg sučevog zvižduka.

futsal sporting-zagreb  14

Ante Matan: “Dojmovi iz Lisabona su pozitivni, iako smatram kako smo morali izboriti bolji rezultat u posljednoj utakmici skupine, u kojoj smo poraženi od belgijskog prvaka Halle Gooik. Ipak, ne možemo si ništa zamjeriti, u svakoj utakmici ušli smo sa maksimalnom željom da postignemo pozitivan rezultat, ali smatram da nas je utakmica sa Sportingom fizički potrošila, te uz izostanak Kogikovskog i ozljeđenog Chica, bilo je teško parirati iskusnom sastavu belgijanaca, koji su znali iskoristiti svoje šanse. Ovo je bilo veliko iskustvo za cijeli našu momčad, koja se sastoji od dosta mladih igrača, a sada je na nama da i u domaćem prvenstvu do kraja polusezone pokažemo karakter i dobre igre, te osvojimo čim više bodova!”

Sljedeća utakmica Nacionala Zagreb na rasporedu je u petak od 20:00 sati u ŠD Zrinjevac, gdje nas dočekuje domaćin Osijek Kelme! Još uvijek je nepoznat termin zostale utakmice između Nacionala Zagreb i Uspinjače.

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful