This is a single blog caption

U triler utakmici 1.kola Nacional i Crnica podjelili bodove!

Vijesti iz kluba
08.10.2017.

U triler utakmici 1.kola Prve hrvatske malonogometne lige, aktualni prvak hrvatske, Nacional Zagreb upisao je nerješen rezultat, jer je nakon 40.minuta utakmice u Sutinskim vrelima semafor prikazivao konačni rezultat 7:7. Tako je momčad Crnice u prvoj utakmici među “elitom” pokazala kako se radi o ozbiljnoj momčadi koja će konkurirati za sami vrh prvenstva!

Što reći o utakmici u kojoj je u posljednoj minuti postignuto čak četri pogotka, osim, da su očito obrane, u sinoćnjoj utakmici bile slabija strana za obje momčadi. Ipak, publika je sinoć u dvorani Sutinska vrela mogla uživati u pravom futsal spektaklu, koji je na kraju mogao otići u oba smjera, ali smo mišljenja, kako je podjela bodova u ovom trenutku ipak bila najrealnija, prema onome što smo gledali na terenu.

nacional - crnica FULLTIME

U 24.minuti susreta momčad Nacionala ima prednos od 4:2, ali uporna i borbena momčad Crnice u 33.minuti poravnava rezultat na 4:4 i time kreće prava drama. Odmah u 34.minuti raspoloženi Gomes vraća Nacional u prednost, da bi u 38.minuti Pavić ponovno poravnao rezultat. U posljednoj minuti ulazimo u susret sa izjednačenim rezultatom 5:5, da svi prisutni u posljednjoj minuti susreta doživjeli rijetko viđeni scenarij. Po prvi puta u utakmici u vodstvo dolazi momčad Crnice i to pogotkom Marinka Šamije, ali već nakon 20tak sekundi igre, Puertas poravnava na 6:6. Ipak niti to nije bio kraj, jer svega 20tak sekundi prije kraja susreta ponovno Crnica dolazi u vodstvo preko raspoloženoga Pavića. Kada su već svi u dvorani mislili kako Crnica iz Zagreba putuje sa tri boda, ukazao se najbolji pojedinac na terenu – Andre Gomes i 5 sekundi prije kraja utakmice postavlja konačni rezultat 7:7.

Sigurno je da se od momčadi Nacionala očekuju bolje igre, te vjerujemo kako će stručni stožer napraviti potrebne napore kako bi igra Nacionala bila na očekivanoj razini. Uprava Nacionala je u posljednjem danu prijelaznog roka napravila dodatne napore kako bi dodatno zaoštrila konkurenciju u svlačionici, te su se sa današnjim danom momčadi priključila dva vrhunska brazilska internacionalca – PEREIRA JUNIOR, 21-godišnji pivot i MATHEUS KOGIKOSKI, 23-godišnji lijevonogi bek.

Sada se sve misli stručnog stožera i igrača Nacionala okreću prema Ligi prvaka, u kojoj ćemo od 12. do 15.listopada u dvorani II Doma sportova dočekati prvake francuske, kosova i armenije! Ulaznice za ovaj sportski spektakl biti će dostupne u prodaji od sutra (ponedjeljak) putem sustava Eventim i na blagajnama dvorane II Doma sportova, dva sata prije početka utakmica.