Single Blog Title

This is a single blog caption

UEFA Futsal Cup 2016/2017 – Španjolski Inter prvak Europe

Vijesti iz kluba
30.04.2017.

Završni turnir četiri najbolje momčadi izborili su Kairat Almaty, Inter Fs, Ugra Yugorsk i Sporting iz Lisabona. Domaćin završnog turnira biti će kazahtsanski prvak Kairat Almaty u novoj Almaty Areni kapaciteta 15.500 gledatelja.

Polufinale: Petak, 28/04/2017.
14:00 Ugra Yugorsk (RUS) – Sporting CP (POR)  1:2 (0:0) 
16:30 Inter FS (ESP) – Kairat Almaty (KAZ)  3:2 (1:1) 

Finale: Nedjelja, 30/04/2017
13:00  Za 3. mjesto: Kairat Almaty – Ugra Yugorsk 8:7, 5:5 (2:2)
15:30  Finale: Sporting CP – Inter FS 0:7 (0:2)


ELITE ROUND, 22.-27.11.2016.

GRUPA 1, Almaty , Kazahstan
1.Kolo, 24/11/2016
13:00  Nikars Riga – FC Feniks  4:3 (2:1)
15:30  Kairat Almaty – Real Rieti  3:2 (2:1)
2. Kolo, 25/11/2016
13:00  Real Rieti – Nikars Riga  7:0 (4:0)
15:30  Kairat Almaty – FC Feniks   6:0 (3:0)
3. Kolo, 27/11/2016
10:00  FC Feniks – Real Rieti  3:6 (1:3)
12:30  Nikars Riga – Kairat Almaty  1:4 (0:4)

1 –
KAIRAT ALMATY (KAZ)                    
9          
3          
0          
0          
13:3          
2 –
REAL RIETI (ITA)
6
2
0
1
15:6
3 –
NIKARS RIGA (LTV)
3
1
0
2
5:14
4 –
FC FENIKS (KOS)
0
0
0
3
6:16

 

GRUPA 2, Zagreb, Hrvatska
1. Kolo, 23/11/2016
18:00  TTG-Ugra Yugorsk – Hamburg Panthers  4:0 (2:0)
20:30  Nacional Zagreb – Araz Naxivan  2:1 (0:0)
2. Kolo, 24/11/2016
18:00  TTG-Ugra Yugorsk – Araz Naxcivan  0:1 (0:4)
20:30  Nacional Zagreb – Hamburg Panthers   4:1 (11:1)
3. Kolo, 26/11/2016
18:00  Araz Naxcivan – Hamburg Panthers  1:5 (0:4)
20:30  Nacional Zagreb – TTG-Ugra Yugorsk  1:5 (0:0)

1 –
TTG-UGRA YUGORSK (RUS)
9          
3          
0          
0          
18:3         
2 –
NACIONAL ZAGREB (CRO)
6
2
0
1
14:7
3 –
ARAZ NAXCIVAN (AZE)
3
1
0
2
6:7
4 –
HAMBURG PANTHERS (GER)
0
0
0
3
2:20

 

GRUPA 3, Maribor, Slovenija
1. Kolo, 23/11/2016
16:30 Inter FS – EP Chrudim  2:0 (1:0)
19:00 Brezje Maribor – Ekonomac Kragujevac  6:2 (1:1)
2. Kolo, 24/11/2016
16:30 Ekonomac Kragujevac – Inter FS  1:8 (1:3)
19:00 Brezje Maribor – EP Chrudim  1:4 (1:1)
3. Kolo, 26/11/2016
18:30 EP Chrudim – Ekonomac Kragujevac  0:1 (0:0)
21:00 Inter FS – Brezje Maribor  3:1 (1:0)
1 –
INTER FS (ESP)
9          
3         
0          
0          
13:2          
2 –
EP CHRUDIM (CZE)
3
1
0
2
4:4
3 –
BREZJE MARIBOR (SLO)
3
1
0
2
8:9
4 –
EKONOMAC KRAGUJEVAC (SRB)
0
0
0
3
4:14

 

GRUPA 4, Lisabon, Portugal
1. Kolo, 24/11/2016
19:00  Dynamo Moskva – Targu Mures   11:1 (3:0)
21:30  Sporting Lisabon – ETO Gyor   4:1 (1:0)
2. Kolo, 25/11/2016
19:00  ETO Gyor – Dynamo Moskva   1:5 (0:1)
21:30  Sporting Lisabon – Targu Mures   16:1 (3:0)
3. Kolo, 27/11/2016
15:30  Targu Mures – ETO Gyor  0:5 (0:1)
18:00  Dynamo Moskva – Sporting Lisabon 3:3 (2:1) 

1 –
SPORTING LISABON (POR)          
7         
2          
1          
0          
23:5          
2 –
DYNAMO MOSKVA (RUS)
6
2
1
0
19:5
3 –
ETO GYOR (HUN)
3
1
0
2
7:9
4 –
CITY’US TARGU MURES (RUM)
0
0
0
3
2:32

 

 

 

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful