Single Blog Title

This is a single blog caption

UEFA Futsal Cup 2017/2018

Vijesti iz kluba
06.07.2017.

Nova sezona UEFA Futsal Cupa donsi novi format natjecanja. Main runda će se igrati u osam skupina po četiri kluba. Četiri skupine imati će klubove sa boljim koeficijentom, a druge četiri klubovi sa slabijim koeficijentom. 

Skupine A,B,C,D Main runde činit će 16 klubova. To su prvak Europe Inter Movistar te klubovi od 1.-11. mjesta i 16.-19. mjesta na ljestvici prema koeficijentu. Tri prvoplasirana kluba skupine A,B,C,D idu u Elitnu rundu.
Skupine E,F,G,H Main runde činit će 16 klubova. To su klubovi od 12.-15. mjesta i klubovi od 20.-23. mjesta na ljestvici prema koeficijentu. Preostalih osam klubova dati će pobjednici osam skupina Preliminarne runde. Pobjednici skupina E,F,G,H idu u Elitnu rundu.

Preliminarnu rundu igrat će 32. kluba na ljestvici prema koeficijentu. To su klubovi od 24. do 55. mjesta. Pobjednici preliminarne skupine plasirat će se u Main rundu i to u slabije jakosne skupine E,F,G,H.

Domaćini skupina Preliminarne i Main runde
Main runda A, B, C, D: KMF Ekonomac Kragujevac (SRB), Luparense C/5 (ITA), SD Brezje Maribor (SVN), MFC Stalitsa Minsk (BLR). 
Main runda E, F, G, H: Nacional Zagreb (CRO), Slovan Bratislava (SVK), Sievi Futsal (FIN), FC Deva (ROU).
Preliminarna runda: Anorthosis Famagusta FC (CYP), FC Mostar SG (BIH), IFK Uddevalla (SWE), Sjarmtrollan IL (NOR), København Futsal (DEN), FC Diamant Linz (AUT), FC Differdange 03 (LUX), Futsal Minerva (SUI)


MAIN ROUND, 10.-15.10.2017.


GRUPA 1, Minsk, Bjelorusija
1. Kolo,
00:00  Kairat Almaty – ADS Pescara  -:- (-:-)
00:00  Stalista Minsk – Dinamo Moskva -:- (-:-)
2. Kolo, 
00:00  Dinamo Moskva – Kairat Almaty -:- (-:-)
00:00  Stalista Minsk – ASD Pescara -:- (-:-)
3. Kolo,  
00:00  ASD Pescara – Dinamo Moskva -:- (-:-)
00:00  Kairat Almaty – Stalista Minsk -:- (-:-)
NACIONAL ZAGREB (HRV)930030:1+29
Titograd (CGR)62019:6+3
Blue Magic (IRS)31023:21-18
Cardiff University (WEL)00032:16-14

GRUPA 2, Maribor, Slovenija
1. Kolo,
00:00  Inter FS – SC Braga  -:- (-:-)
00:00  Brezje Maribor – Dina Moskva  -:- (-:-)
2. Kolo, 
00:00  Dina Moskva – Inter FS  -:- (-:-)
00:00  Brezje Maribor – SC Braga  -:- (-:-)
3. Kolo,  
00:00  SC Braga – Dina Moskva  -:- (-:-)
00:00  Inter FS – Brezje Maribor  -:- (-:-)

INTER FS (ESP)00000:0+/-
DINA MOSKVA (RUS)00000:0+/-
SC BRAGA (POR)00000:0+/-
BREZJE MARIBOR (SLO)00000:0+/-

GRUPA 3, Kragujevac , Srbija
1. Kolo,
00:00  Sporting CP – MFC Kherson  -:- (-:-)
00:00  Ekonomac Kragujevac – Nikars Riga  -:- (-:-)
2. Kolo, 
00:00  Nikars Riga – Sporting CP  -:- (-:-)
00:00  Ekonomac Kragujevac – MFC Kherson  -:- (-:-)
3. Kolo,  
00:00  MFC Kherson – Nikars Riga  -:- (-:-)
00:00  Sporting CP – Ekonomac Kragujevac  -:- (-:-)

SPORTING CP (POR)00000:0+/-
EKONOMAC KRAGUJEVAC (SRB)00000:0+/-
NIKARS RIGA (LVA)00000:0+/-
MFC KHERSON (UKR)00000.0+/-

GRUPA 4, Luparense, Italija
1. Kolo,
00:00  Barcelona – ETO Gyor  -:- (-:-)
00:00  Luparense – EP Chrudim  -:- (-:-) 
2. Kolo, 
00:00  EP Chrudim – Barcelona  -:- (-:-)
00:00  Luparense – ETO Gyor  -:- (-:-)
3. Kolo,  
00:00  ET0 Gyor – EP Chrudim  -:- (-:-)
00:00  Barcelona – Luparense  -:- (-:-)

BARCELONA (ESP)00000:0+/-
EP CHRUDIM (CZE)00000:0+/-
ETO GYOR (HUN)00000:0+/-
LUPARENSE (ITA)00000:0+/-

GRUPA 5, Zagreb, Hrvatska
1. Kolo,
00:00  ASC Garges Djibson – Pobjednik Pr. Grupe B  -:- (-:-)
00:00  NACIONAL ZAGREB – Pobjednik Pr. Grupe C  -:- (-:-)
2. Kolo, 
00:00  Pobjednik Pr. Grupe C – ASC Garges Djibson  -:- (-:-)
00:00  NACIONAL ZAGREB – Pobjednik Pr. Grupe B  -:- (-:-)
3. Kolo,  
00:00  Pobjednik Pr. Grupe B – Pobjednik Pr. Grupe C  -:- (-:-)
00:00  ASC Garges Djibson – NACIONAL ZAGREB  -:- (-:-)

NACIONAL ZAGREB (CRO)00000:0+/-
ASC GARGES DJIBSON (FRA)00000:0+/-
POBJEDNIK PR. GRUPE C00000:0+/-
POBJEDNIK PR. GRUPE B00000:0+/-

GRUPA 6, Bratislava, Slovačka
1. Kolo,
00:00  Georgians – Pobjednik Pr. Grupe H  -:- (-:-)
00:00  Slovan Bratislava – Pobjednik Pr. Grupe G  -:- (-:-)
2. Kolo, 
00:00  Pobjednik Pr. Grupe G – Georgians  -:-  (-:-)
00:00  Slovan Bratislava – Pobjednik Pr. Grupe H  -:- (-:-)
3. Kolo,  
00:00  Pobjednik Pr. Grupe H – Pobjednik Pr. Grupe G  -:- (-:-)
00:00  Georgians – Slovan Bratislava  -:- (-:-)

SLOVAN BRATISLAVA (SLK)00000:0+/-
GEORGIANS (GEO)00000:0+/-
POBJEDNIK PR. GRUPE G00000:0+/-
POBJEDNIK PR. GRUPE H00000:0+/-

GRUPA 7, Sievi, Finska
1. Kolo,
00:00  Halle Gooik – Pobjednik Pr. Grupe A  -:- (-:-)
00:00  Sievi FS – Pobjednik Pr. Grupe D  -:- (-:-)
2. Kolo, 
00:00  Pobjednik Pr. Grupe D – Halle Gooik  -:- (-:-)
00:00  Sievi FS – Pobjednik Pr. Grupe A  -:- (-:-)
3. Kolo,  
00:00  Pobjednik Pr. Grupe A – Pobjednik Pr. Grupe D  -:- (-:-)
00:00  Halle Gooik – Sievi FS  -:- (-:-)

FP HALLE-GOOIK (BEL)00000:0+/-
SIEVI FS (FIN)00000:0+/-
POBEJDNIK PR. GRUPE D00000:0+/-
POBJEDNIK PR. GRUPE A00000:0+/-

GRUPA 8, Deva, Rumunjska
1. Kolo,
00:00  Araz Naxcivan – Pobjednik Pr. Grupe E  -:- (-:-)
00:00  FC Deva – Pobjednik Pr. Grupe F  -:- (-:-)
2. Kolo, 
00:00  Pobjednik Pr. Grupe F – Araz Naxcivan -:- (-:-)
00:00  FC Deva – Pobjednik Pr. Grupe E  -:- (-:-)
3. Kolo,  
00:00  Pobjednik Pr. Grupe E – Pobjednik Pr. Grupe F  -:- (-:-)
00:00  Araz Naxcivan – FC Deva  -:- (-:-)

ARAZ NAXCIVAN (AZE)00000:0+/-
FC DEVA (ROM)00000:0+/-
POBJEDNIK PR. GRUPE F00000:0+/-
POBJEDNIK PR. GRUPE E00000:0+/-

PRELIMINARY ROUND, 22.-27.08.2017.


GRUPA A, Bern, Švicarska
1. Kolo,
00:00  Helvecia London – Transilania Dublin  -:- (-:-)
00:00  Minerva – Lynx  -:- (-:-)
2. Kolo, 
00:00  Lynx – Helvecia London  -:- (-:-)
00:00  Minerva – Transilvania Dublin  -:- (-:-)
3. Kolo,  
00:00  Transilvania Dublin – Lynx  -:- (-:-)
00:00  Helvecia London – Minerva  -:- (-:-)
HELVECIA LONDON (ENG)00000:0+/-
LYNX (GIB)00000:0+/-
TRANSILVANIA DUBLIN (IRL)00000:0+/-
MINERVA (SUI)00000:0+/-

GRUPA B, Luxemburg, Luxemburg
1. Kolo,
00:00  FC Liburn – FK Vytis  -:- (-:-)
00:00  FC Differdange 03 – KMF Titograd  -:- (-:-)
2. Kolo, 
00:00  KMF Titograd – FC Liburn  -:- (-:-)
00:00  FC Differdange 03 – FK Vytis  -:- (-:-)
3. Kolo,  
00:00  FK Vytis – KMF Titograd  -:- (-:-)
00:00  FC Liburn – FC Diferdange 03  -:- (-:-)

FC LIBURN (KOS)00000:0+/-
KMF TITOGRAD (MNE)00000:0+/-
FK VYTIS (LTU)00000:0+/-
FC DIFFERDANGE (LUX)00000:0+/-

GRUPA C, Linz, Austria
1. Kolo,
00:00  Shkupi 1927 – Maccabi Tel Aviv  -:- (-:-)
00:00  Diamant Linz – Luxol St. Andrews  -:- (-:-)
2. Kolo, 
00:00  Luxol St. Andrews – Shkupi 1927  -:- (-.-)
00:00  Diamant Linz – Maccabi Tel Aviv  -:- (-:-)
3. Kolo,  
00:00  Maccabi Tel Aviv – Luxol St. Andrews  -:- (-:-)
00:00  Shkupi 1927 – Diamant Linz  -:- (-:-)

SHKUPI 1927 (MKD)00000:0+/-
LUXOL ST. ANDREWS (MLT)00000:0+/-
DIAMANT LINZ (AUT)00000:0+/-
MACCABI TEL AVIV (ISR)00000:0+/-

GRUPA D, Uddevalla , Švedska
1. Kolo,
00:00  SSV Jahn Regensburg – SS Tre Fiori  -:- (-:-)
00:00  IFK Uddevalla – FC Encamp  -:- (-:-)
2. Kolo, 
00:00  FC Encamp – SSV Jahn Regensburg  -:- (-:-)
00:00  IFK Uddevalla – SS Tre Fiori  -:- (-:-)
3. Kolo,  
00:00  SS Tre Fiori – FC Encamp  -:- (-:-)
00:00  SSV Jahn Regensburg – IFK Uddevalla  -:- (-:-)

SSV JAHN 1889 REGENSBURG (GER)00000:0+/-
IFK UDDEVALLA (SWE)00000:0+/-
FC ENCAMP (AND)00000:0+/-
SS TRE FIORI (SMR)00000:0+/-

GRUPA E, Mostar, Bosna i Hercegovina
1. Kolo,
00:00  Flamurtari Vlore – Narva United  -:- (-:-)
00:00  Mostar SG – Arnavutkov Belediye Spor  -:- (-:-)
2. Kolo, 
00:00  Arnavutkov Belediye Spor – Flamurtari Vlore  -:- (-:-)
00:00  Mostar SG – Narva United
3. Kolo,  
00:00  Narva Futsal – Arnavutkov Belediye Spor  -:- (-:-)
00:00  Flamurtari Vlore – Mostar SG  -:- (-:-)

FK FLAMURTARI VLORE (ALB)00000:0+/-
MOSTAR SG (BIH)00000:0+/-
ARNAVUTKOV BELEDIE SPOR (TUR)00000:0+/-
NARVA UNITED (EST)00000:0+/-

GRUPA F, Anorthosis, Cipar
1. Kolo,
00:00  Classic Chisinau –  Wrexham FC  -:- (-:-)
00:00  Anorthosis Famagusta – Leo FC  -:- (-:-)
2. Kolo, 
00:00  Leo FC – Classic Chisinau  -:- (-:-)
00:00  Anorthosis Famagusta – Wrexham FC  -:- (-:-)
3. Kolo,  
00:00  Wrexham FC – Leo FC  -:- (-:-)
00:00  Classic Chisinau – Anorthosis Famagusta -:- (-:-)

ANORTHOSIS FAMAGUSTA (CYP)00000:0+/-
FCA CLASSIC CHISINAU (MDA)00000:0+/-
LEO FC (ARM)00000:0+/-
WREXHAM FC (WAL)00000:0+/-

GRUPA G, Kopenhagen, Danska
1. Kolo,
00:00  Record Bielsko-Biala – IFA Champion  -:- (-:-)
00:00  Kobenhavn – Doukas SAC  -:- (-:-)
2. Kolo, 
00:00  Doukas SAC – Record Bielsko-Biala  -:- (-:-)
00:00  Kobenhavn – IFA Champion  -:- (-:-)
3. Kolo,  
00:00  IFA Champion – Doukas SAC  -:- (-:-)
00:00  Record Bielsko-Biala – Kobenhavn  -:- (-:-)

RECORD BIELSKO-BIALA (POL)00000:0+/-
DOUKAS SAC (GRE)00000:0+/-
KOBENHAVN (DEN)00000:0+/-
IFA CHAMPION (NIR)00000:0+/-

GRUPA H, Idrettslag, Norveška
1. Kolo,
00:00  Levski Sofia – TMT FC  -:- (-:-)
00:00  Sjarmtrollan Idrettslag – T’Knooppunt  -:- (-.-)
2. Kolo, 
00:00  T’Knooppunt – Levski Sofia  -:- (-:-)
00:00  Sjarmotrollan Idrettslag – TMT FC  -:- (-:-)
3. Kolo,  
00:00  TMT FC – T’Knooppunt  -:- (-:-)
00:00  Levski Sofia – Sjarmotrollan Idrettslag  -:- (-:-)

LEVSKI SOFIA (BUL)00000:0+/-
T'KNOOPPUNT (NED)00000:0+/-
SJARMTROLLAN IDRETTSLAG (NOR)00000:0+/-
TMT FC (SCO)00000:0+/-

 

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful