Single Blog Title

This is a single blog caption

Kvalifikacije za UEFA Futsal Euro 2018 Slovenia

Vijesti iz kluba
11.04.2017.

Slovenija je domaćin UEFA Futsal EURO-a 2018 koje će se od  30. siječnja do 11. veljače 2018. godine igrati u Ljubljani. Domaćin Slovenija osigurala je direktan plasman, dok se za preostalih jedanaest mjesta kroz dva kvalifikacijska ciklusa i play off bori 47 reprezentacija.
Od 08. do 11. travnja na rasporedu su susreti Main runde. Pobjednici skupina plasirat će se direktno na EURO, dok će sedam drugoplasiranih i jedna najbolje trećeplasirana reprezentacija igrati dodatne kavlifikacije za preostala četiri mjesta na EURO-u.

IZBORILI EURO: Slovenija, Rusija, Italija, Španjolska, Kazahstan, Portugal, Ukrajina, Azerbajdžan.
DODATNE KVALIFIKACIJE: Francuska, Češka, Bjelorusija, Finska, Srbija, Rumunjska, Gruzija, Hrvatska.


MAIN ROUND, 03.-12.04.2017.

GRUPA 1, Gruzija, Tbilisi New Sport Palace (Tbilisi)
1. Kolo, 08/04/2017
13:30  Italija – Bjelorusija  2:1 (0:0)
16:00  Gruzija – Nizozemska  1:1 (1:0)
2.Kolo, 09/04/2017
13:30  Nizozemska – Italija  2:4 (2:3)
16:00  Gruzija – Bjelorusija  1:1 (0:0)
3. Kolo, 11/04/2017
13:30  Bjelorusija – Nizozemska  3:3 (2:3)
16:00  Italija – Gruzija  2:2 (2:1)
TABLICA: 1. ITALIJA 7 (+3)  I  2. GRUZIJA 3 (0)  I  3. BJELORUSIJA 1 (-1)  I  4. NIZOZEMSKA 1 (-2)

GRUPA 2, Azerbajdžan, Idman Sarayi (Baku)
1. Kolo, 08/04/2017
14:00  Mađarska – Albanija  4:3 (2:1)
16:30  Azerbajdžan – Bosna i Hercegovina  5:4 (4:3)
2.Kolo, 09/04/2017
14:00  Bosna i Hercegovina – Mađarska  2:2 (0:0)
16:30  Azerbajdžan – Albanija  5:0 (1:0)
3. Kolo, 11/04/2017
15:00  Albanija – Bosna i Hercegovina  6:6 (4:3)
18:00  Mađarska – Azerbajdžan  1:6 (1:2)
TABLICA: 1. AZERBAJDŽAN 9 (+11)  I  2. MAĐARSKA 4 (-5)  I  BiH 2 (-1)  I  4. Albanija 1 (-6)

GRUPA 3, Ukrajina, Palace of Sports (Kiev)
1. Kolo, 08/04/2017
12:00  Hrvatska – Crna Gora  4:0 (1:0)
15:00  Ukrajina – Belgija  1:0 (1:0)
2.Kolo, 09/04/2017
12:00  Belgija – Hrvatska  1:6 (1:4)
15:00  Ukrajina – Crna Gora  4:2 (2:2)
3. Kolo, 11/04/2017
15:00  Crna Gora – Belgija  1:2 (1:1)
18.00  Hrvatska – Ukrajina  1:2 (1:1)
TABLICA: 1. UKRAJINA 6 (+4)  I  2. HRVATSKA 6 (+9)  I  3. BELGIJA 3 (-5)  I  4. CRNA GORA 0 (-7)

GRUPA 4, Rumunjska, Polivelenta (Calarasi)
1. Kolo, 08/04/2017
15:30  Portugal – Latvija  2:1 (0:1)
18:00  Rumunjska – Finska  5:5 (1:2)
2.Kolo, 09/04/2017
15:30  Finska – Portugal 1:5 (0:3)
18:00  Rumunjska – Latvija  3:1 (1:0)
3. Kolo, 11/04/2017
14:30  Latvija – Finska  3:4 (2:2)
17:00  Portugal – Rumunjska  4:0 (3:0)
TABLICA: 1. PORTUGAL 6 (+5)  I  2. RUMUNJSKA 4 (-1)  I  3. FINSKA 4 (-3)  I  4. LATVIJA 0 (-4)

GRUPA 5, Poljska, Munucipal Sport Hall (Elblag)
1. Kolo, 08/04/2017
15:00  Španjolska – Moldavija  7:0 (3:0)
20:00  Poljska – Srbija  0:4 (0:1)
2.Kolo, 09/04/2017
15:00  Srbija – Španjolska  0:6 (0:3)
20:00  Poljska – Moldavija
3. Kolo, 11/04/2017
15:00  Moldavija – Srbija  3:7 (0:6)
20:00  Španjolska – Poljska
TABLICA: 1. ŠPANJOLSKA 6 (+13)  I  2. SRBIJA  6 (+2)  I  3. POLJSKA 0 (-4)  I  4. MOLDAVIJA 0 (-7)

GRUPA 6, Kazahstan, Almaty Arena (Almaty)
1. Kolo, 08/04/2017
11:30  Češka – Danska  5:4 (3:2)
14:00  Kazahstan – Makedonija  3:0 (2:0)
2.Kolo, 09/04/2017
11:30  Makedonija – Češka  3:7 (1:2)
14:00  Kazahstan – Danska  5:0 (4:0)
3. Kolo, 11/04/2017
13:00  Danska – Makedonija  3:4 (2:2)
15.30  Češka – Kazahstan 0:3 (0:2)
TABLICA: 1. KAZAHSTAN 9 (+11)  I  2. ČEŠKA 6 (+2)  I  3. MAKEDONIJA 3 (-6)  I  4. DANSKA 0 (-7)

GRUPA 7, Turska, Gazanfer Bilge Sports Hall (Kocaeli)
1. Kolo, 08/04/2017
11:00  Turska – Slovačka  1:8 (1:3)
13:30  Rusija – Francuska  5:0 (4:0)
2.Kolo, 09/04/2017
11:00  Turska – Francuska  1:5 (0:2)
13:30  Slovačka – Rusija  0:1 (0:0)
3. Kolo, 11/04/2017
11:00  Francuska – Slovačka  4:1 (0:1)
13:30  Rusija – Turska  4:0 (2:0)
TABLICA: 1. RUSIJA 9 (+10)  I  2. FRANCUSKA 6 (+2)  I  3. SLOVAČKA 3 (+3)  I  4. TURSKA 0 (-15)


PRELIMINARY ROUND, 23.01.-01.02.2017.

GRUPA A, Gruzija, Tbilisi / Tbilisi New Sports Palace
1. Kolo, 24/01/2017
17:30  Švicarska – Škotska  6:2 (3:0)
20:00  Gruzija – Izrael  3:0 (1:0)
2.Kolo, 25/01/2017
17:30  Izrael – Švicarska  0:3 (0:3)
20:00  Gruzija – Škotska  11:0 (6:0)
3. Kolo, 27/01/2017
17:30  Škotska – Izrael  2:6 (0:3)
20:00  Švicarska – Gruzija  3:6 (0:3)
POREDAK: 1.) GRUZIJA 9, 2.) Švicarska 6, 3.) Izrael 3, 4.) Škotska 0. 

GRUPA B, Wels, Hereford / The Point 4
1. Kolo, 26/01/2017
17:00  Grčka – San Marino  3:2 (1:0)
20:15  Wels – Moldavija  1:6 (1:3)
2.Kolo, 27/01/2017
17:00  Moldavija – Grčka  4:0 (2:0)
20:15  Wels – San Marino  8:1 (2:0)
3. Kolo, 29/01/2017
17:00  San Marino – Moldavija 0:6 (0:2)
20:15  Grčka – Wels  2:2 (1:1)
POREDAK: 1.) MOLDAVIJA 9, 2.) Grčka 4, 3.) Wels 4, 4.) San Marino 0.

GRUPA C, Latvija, Jelgava / Zemgales Olympic Centre
1. Kolo, 26/01/2017
16.30  Armenija – Njemačka  5:3 (3:3)
19:30  Latvija – Estonija  4:2 (0:1)
2.Kolo, 27/01/2017
16:30  Estonija – Armenija  1:5 (0:4) 
19:30  Latvija – Njemačka  3:3 (3:0)
3. Kolo, 29/01/2017
14:00  Njemačka – Estonija  5:4 (3:3)
17:00  Armenija – Latvija  1:4 (0:1)
POREDAK: 1.) LATVIJA 7, 2.) Armenija 6, 3.) Njemačka 4, 4.)  Estonija 0.

GRUPA D, Bugarska, Varna / Palace of Culture and Sports
1. Kolo, 24/01/2017
17:30  Engleska – Malta  6:1 (4:1)
20:00 Bugarska – Albanija  1:7 (0:2)
2.Kolo, 25/01/2017
17:30  Albanija – Engleska  5:1 (2:0)
20:00  Bugarska – Malta  6:1 (1:0)
3. Kolo, 27/01/2017
17:30  Malta – Albanija  2:3 (2:1)
20:00  Engleska – Bugarska  4:1 (1:0)
POREDAK: 1.) ALBANIJA 9, 2.) Engleska 6, 3.) Bugarska 3, 4.) Malta 0.

GRUPA E, Cipar, Nicosia / Tassos Papadopulos
1. Kolo, 30/01/2017
16:00  Norveška – Kosovo  1:5 (1:2)
18:30  Cipar – Danska  3:2 (1:1)
2.Kolo, 31/01/2017
16:00  Danska – Norveška  2:1 (2:1)
18:30  Cipar – Kosovo  1:3 (1:2)
3. Kolo, 02/02/2017
16:00  Kosovo – Danska  1:2 (1:0)
18:30  Norveška – Cipar  4:4 (3:2)
POREDAK: 1.) DANSKA 6, 2.) Kosovo 6, 3.) Cipar 4, 4.) Norveška 1.

GRUPA F, Litva, Vilnius / Siemens Arena
1. Kolo, 27/01/2017
19:00  Litva – Andora  5:1 (2:0)
2.Kolo, 28/01/2017
16:00  Andora – Francuska  0:5 (0:3)
3. Kolo, 29/01/2017
17:00  Francuska – Litva  3:1 (1:1)
POREDAK: 1.) FRANCUSKA 6, 2.) Litva 3, 3.) Andora 0.

GRUPA G, Gibraltar, Gibraltar / Tercentenary Sports Hall
1. Kolo, 28/01/2017
19:00  Gibraltar – Crna Gora  1:8 (1:5)
2.Kolo, 29/01/2017
19:00  Crna Gora – Švedska  11:4 (4:1)
3. Kolo, 30/01/2017
19:00  Švedska – Gibraltar
POREDAK: 1.) CRNA GORA 9, 2.) Švedska 0, 3. Gibraltar 0.

 


DOSADAŠNJI PRVACI EUROPE

2016 Španjolska – Njabolji igrač: Miguelin
2014  Italija  –  Najbolji igrač: Gabriel Lima 
2012  Španjolska  –  Najbolji igrač: Kike
2010  Španjolska  – Najbolji igrač: Javi Rodriguez
2007  Španjolska  –  Najbolji igrač: Ricardinho
2005  Španjolska  –  Najbolji igrač: Luis Amado
2003  Italija  –  Najbolji igrač: Vinicius Bacaro
2001  Španjolska  –  Najbolji igrač: Javi Sanchez
1999  Rusija  –  Najbolji igrač: Konstantin Eremenko
1996  Španjolska  –  Najbolji igrač: Paulo Roberto

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful